Infektuar: 68452|Shëruar: 59129|Vdekur: 1608

Adelina Ismaili ka ndarë fotografinë më të ëmbël me djalin e saj Uliksin

Këngëtarja shqiptare ka publikuar imazhin e ëmbël pranë të birit .

Adelina Ismaili është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe shpesh herë ndan imazhe nga jeta profesionale apo nga ajo e përditshmja, shrkuan lajmi.net.

Së fundmi ajo ka publikuar në Instastory një fotografi ku shihet me djalin e saj, Uliksin.

Me anë të postimit Adelina i kushtoi edhe disa fjalë zemren atij ku e quajti hëna dhe ylli i saj.

“Buzëqeshja jote është gjithçka për mua biri im, hëna ime, ylli im”, ishte dedikimi i Adelinës për Uliksin.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Teknologji
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001