Infektuar: 56427|Shëruar: 49293|Vdekur: 1447

Transformimi i pabesueshëm i Adele, fotografohet me veshje sportive pasi humbi 45 kilogramë

Pasi i mahniti fansat gjatë pranisë së saj në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar, Adele ka befasuar sërish me dukjen e saj e veshur me tuta.

Këngëtarja ka bërë një transformim të jashtëzakonshëm në fizikun e saj, ndërsa fotoreporterit e përcjellin vazhdimisht për t’i bërë fotografi. Fansat janë habitur aq shumë me humbjen e madhe në peshë, saqë kanë pyetur nëse ajo i është nënshtruar ndonjë ndërhyrjeje estetike.

Porse, ekspertët e kirurgjisë plastike thonë se ndryshimi i madh në pamjen e fytyrës së saj është bërë për shkak të kilogramëve të shumtë që ka humbur. Është raportuar se britanikja i ka humbur plot 45 kilogramë, si rezultat i dietës rigoroze të cilës i është nënshtruar dhe e ka kombinuar me aktivitet fizik.


LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001