Infektuar: 1067|Shëruar: 844|Vdekur: 30

Tallet Ermali, ja si do të dukeshin të famshmit shqiptarë pa dhëmbë

Ata janë fytyra të njohura dhe mjaft të dashura nga publiku.

Me paraqitjet dhe humorin e tyre të veçantë, ata kanë arritur të fitojnë zemrat e shqiptarëve anë e mbanë trojeve shqiptare. Fjala është për këngëtaret e njohura, Aurela Gaçe-n, Enca Haxhia-n dhe Bes Kallakun, si dhe moderatorin dhe aktorin, Ermal Mamaqin, të cilët janë të dashur nga publiku.

Për dallim nga paraqitjet e tyre, në të cilat ata shfaqen përherë të rregulluar dhe veshur bukur, në disa imazhe të publikuara në instagram ata duken qesharakë pa dhëmbë, shkruan rtv21.tv Imazhet e tilla për 1 milion e 200 mijë ndjekësit e tij në instagram i publikoi sot nga aktori dhe moderatori i njohur nga Shqipëria, Ermal Mamaqi.

“Ja se si duken këta Vip-a pa dhëmbë.”, shkroi ai krahas imazheve. Ndryshe, Ermal Mamaqi njihet si një ndër aktorët dhe moderatorët më të dashur për publikun shqiptar.


LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001