Infektuar: 1048|Shëruar: 801|Vdekur: 30

Reagon Vjosa Osmani, i kundërpërgjigjet Agim Veliut

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, i është përgjigjur ish-ministrit Agim Veliu, që gjatë ditës përmes një postimi në Facebook, e quajti “përkthyese të Thaçit”.

Osmani, po ashtu përmes një postimi në Facebook, ka thënë se vendi po kalon dy pandemi: atë të koronavirusit dhe të politikanëve të papërgjegjshëm.

“Vendi ynë po kalon dy pandemi: atë të koronavirusit si dhe pandeminë e politikanëve të papërgjegjshëm. Prandaj këto ditë, përveç higjienës fizike, është me rëndësi të mbajmë edhe higjienë mentale nga përpjekje të ndryshme për kontaminim nga shpifës e shantazhues. Në të dyja betejat, #Do ia dalim”.
LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Teknologji
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001