Infektuar: 1048|Shëruar: 801|Vdekur: 30

Qarkulluan biseda private në emër të saj, flet Arta Nitaj

Arta ka foluar pas publikimit të bisedave.

Arta Nitaj së fundmi ishte protagoniste e një fotografie e cila qarkullonte në media.

Aty pretendohej një bisedë intime e saj me një person dhe ishte në pyetje edhe shantazhi.

Kjo fotografi ka qarkulluar kudo mirëpo pa u ditur nëse me të vërtetë gjithçka ishte apo jo reale.

E nuk ka munguar reagimi i Artës e cila nëpërmjet një postimi u ka drejtuar disa fjalë montazherave.

“A po keni punë o montazhera”, është shprehur aktorja ndër të tjera pranë postimit.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001