Infektuar: 1032|Shëruar: 789|Vdekur: 29

Plagoset një person në Podujevë

Një person është plagosur sot në Podujevë.

Rastin për lajmi.net e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

Viktima, siç ka bërë të ditur Hoxha është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, teksa nuk dihet gjendja shëndetësore e tij.

“Me 23.05.2020 në orën 16:16 kemi pranu nje informatë se një person ështi i plagosur në Rr. Ali Ajeti në Podujevë. Njësitet policore u janë përgjigjur rastit dhe janë duke zhvilluar hetime për rastin. Një person është dërguar për trajtim mjekësor dhe për gjendjen e tij mund të iu referoheni autoriteteve shendetsore”, ka bërë të ditur Hoxha.
LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001