Infektuar: 10987|Shëruar: 6506|Vdekur: 373

Pas 9 vitesh në lidhje, ndahen çifti i njohur!

Aktorja dhe këngëtarja e njohur amerikane thuhet se i ka është ndarë nga partneri i saj, aktori Austin Butler.

Ata kanë qenë në lidhje që nga viti 2011 dhe nuk janë përfolur më heret për ndonjë ‘plasaritje’ në lidhjen e tyre,

Burime të njohura ndërkombëtare pohojnë se : “Vanessa dhe Austin i kanë dhënë fund zyrtarisht lidhjes së tyre, derisa ata ishin duke dalur së bashku që nga shtatori i vitit 2011”.


Butler 28 vjeç dhe Hudgens 31 vjeç, nuk u panë së bashku as në natën e Vitit të Ri.

Ata tanimë do të vazhdojnë rrugët e tyre të ndarë nga njëri-tjetri.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Teknologji
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001