Infektuar: 3339|Shëruar: 1902|Vdekur: 75

Nga prapaskenat e xhirimeve të klipit të ri të Feros, tregon orën e publikimit

Fero po vjen me këngë të re.


Reperi Fero ka ditë që po e paralajmëron projektin e ri muzikor,


Në një postim të fundit ka zbuluar se kjo këngë do të publikohet të enjtën në orën 11:59 dhe ka publikuar foto nga prapaskenat e xhirimeve të klipit.

“E ENJTE 11:59 🤷‍♂️🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 Bone Tag shokun qe o tu e prit familjarisht Spotin 🤣😜”, ka shkruar Fero pranë postimit.

Fero njihet si një prej rep-artistëve i cili që nga fillimet e para të karrierës ka qenë në maje për sa i përket suksesit.

Kujtojmë se së fundmi e ka dhënë një intervistë për “Mirage”, aty ku ka folur për shumë të pathëna.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001