Infektuar: 1032|Shëruar: 789|Vdekur: 29

Newcastle e do Hernandezin

Newcastle është duke monituruar Hernandezin.

Sipas BILD, Newcastle është duke konsideruar trasnferimin e mbrojtësit të majtë të Bayern Munich, Lucas Hernandez.

34 vjecari arriti në Gjermani nga Atletico Madrid verën e kaluar për 80 milionë euro, por lëndimet e kanë lënë prapa, ka startuar vetëm në nëntë ndeshje prej 38 sa kanë qenë zyrtare.

Klubi është afër që të bëhet me pronar miliarderë dhe investimet nuk do të mungojnë, andaj edhe Hernandez është në listë për të forcuar skuadrën.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001