Infektuar: 107557|Shëruar: 105652|Vdekur: 2245

Nëntëmbëdhjetë yjet e famshëm që janë shumë të shkurtër

Ata thonë se kamera të shton disa kile, por a i shton edhe dy inç në lartësinë e dikujt?

Ne duam gjithmonë t’i shohim fotografitë e të famshëmve tanë të preferuar nga ngjarjet e tapeteve të kuqe dhe t’i ndjekim ata në Instagram, por nuk jemi gjithmonë me fat që ta shohim personalisht lartësinë e tyre të vërtetë.

Për shembull, njerëzit janë të befasuar kur shohin Kortney Kardashian, Emilia Clarke ose Maisie Williams në jetën reale për shkak se sa të adhurueshme ato duken në realitet!

Bright Side, solli së fundmi një listë të famshëm të mrekullueshëm, të cilët thjesht duket se janë më të shkurtër, por jo më pak bukuroshë apo simpatikë sesa kur i shohim në TV.


1. Kourtney Kardashian — 1.54


2. Hilary Duff — 1.57


3. Emilia Clarke — 1.58


4. Danny DeVito — 1.47


5. Eva Longoria — 1.57


6. Kylie Minogue — 1.52


7. Nicki Minaj — 1.57


8. Ariana Grande — 1.52


9. Zoë Kravitz — 1.57


10. Frankie Muniz — 1.65


11. Sarah Hyland — 1.56


12. Cardi B — 1.60


13. Maisie Williams — 1.54


14. Kevin Hart — 1.62


15. Ariel Winter — 1.54


16. Hayden Panettiere — 1.52


17. Madonna — 1.65


18. Anna Kendrick — 1.54

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Teknologji
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001