Infektuar: 107557|Shëruar: 105652|Vdekur: 2245

Nën tytën e armës grabitet termocentrali Kosova A

Sonte në orët e mbrëmjes ka ndodh një grabitje me armë në Termocentralin Kosova A.

Gazeta Insajderi mëson se dy persona me maska, njëri me armë dhe tjetri me thikë kanë sulmuar punonjësin e KEK, i cili ka marrë edhe lëndime trupore.

Nga ai janë marrë 600 euro të gatshme, dy telefon, dy kartela të bankës dhe një jakne.

Insajderi mëson se Policia ka dalë ne vendin e ngjarjes dhe është duke hetuar rastin.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Teknologji
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001