Infektuar: 14763|Shëruar: 11784|Vdekur: 601

Metoda aspak e zakontë e përgatitjes së Tyson Furyt për meçin ndaj Deontay Wilder

Tyson Fury ka bërë një deklaratë të pazakontë duke thënë se masturbon shtatë herë në ditë në përpjekje për t’u përgatitur që ta mposhtë Deontay Wilderin në rimeçin e këtij viti.

Gypsy King do të përballet me kampionin e WBC-së në Las Vegas më 22 shkurt, pasi dueli i parë (në dhjetor 2018) ndërmjet tyre ishte mbyllur baras

Britaniku ka thënë se është duke qëndruar shumë kohë jashtë ringut në përpjekje për t’i ngritur nivelet e testosteronit.

Deontay Wilder, Frank Warren dhe Tyson Fury (Foto: Julian Finney/Getty Images/Guliver)

“Nëse është diçka që do të më japë avantazh, do ta provoj. Pse jo!”, ka thënë Fury, ndërsa kur është pyetur se çfarë metodash po përdor, ka thënë: “Po masturboj shtatë herë në ditë!”.

“Shtatë herë. Që të prodhoj më shumë testosteron… Duhet të jem aktiv. Të pompoj testosteron për këtë duel. Nuk dua që të ulet niveli”, ka theksuar ish-kampioni i unifikuar.LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001