Infektuar: 1067|Shëruar: 844|Vdekur: 30

Me flokët e prera shkurt, Dafina Zeqiri pozon nga pishina

Dafina Zeqiri shquhet si njëra ndër këngëtaret atraktive, me më së shumti ndjekës në rrjetet sociale.

Përveç imazheve artistike, atyre nga përditshmëria apo edhe aktiviteteve muzikore, Dafina nuk heziton që herë pas here të ndajë me fansat ehe fotografi provokuese.

Së fundmi, ajo publikoi në rrjetin social Instagram një imazh, ku shfaqej mjaft tërheqëse teksa lahej në pishinë. Teksa ka pozuar me flokët e prera shkurt dhe duart e vendosura mbi mermer, këngëtarja nuk ka hezituar që të vë në dukje edhe të pasmet e saj.

“Përshëndetje, si jeni”, ka shkruar Dafina në mbishkrimin e fotografisë, referuar faktit se këtë fotografi e ka realizuar në Milano të Italisë.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për vijat e trupit.


LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001