Infektuar: 112|Shëruar: 6|Vdekur: 1

Lista me emrat e lojtarëve që mund të largohen nga Real Madrid

Futbolli është në pritje deri të një njoftimi të ri për vazhdimin e kampionateve.

Por, zyrat e Real Madrid po punojnë për të përgatitur sezonin e ardhshëm. Florentino Perez dhe Zinedine Zidane tashmë kanë nisur të ndërtojnë skuadrën për sezonin e ri. Por, ky projektim do të sjellë edhe disa largime, dhe në këtë mes janë disa emra të mëdhenj.

MundoDeportivo përmend emrat e Marcelos, Nachos, James Rodriguez, Luka Modric, Gareth Bale, Luka Joviq dhe Mariano.


LITERAL.MEDIA

Lexo po ashtu

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001