Infektuar: 1032|Shëruar: 789|Vdekur: 29

Komuna e Prizrenit mban konferencë për situatën me COVID-19

Komuna e Prizrenit sot do të mbajë një konferencë lidhur me masat e marra deri ëm tani kundër pandemisë COVID-19.

Kjo është bërë e ditur përmes një komunikate për media nga Komuna e Prizrenit.

Konferenca do të mbahet nga ora 14:00 në Shtëpinë e Bardhë, bëhet e ditur në njoftim.

“Në konferencë do të marrin pjesë kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, drejtori i Drejtorisë së Shëndetësisë dhe njëkohësisht koordinator i shtabit emergjent, Visar Shehu, dhe drejtori i Drejtorisë së Administratës, Osman Hajdari”, thekson njoftimi.
LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001