Infektuar: 112|Shëruar: 6|Vdekur: 1

Kida tregon kur do ti publikoj këngët e reja

Këngëtarja e njohur dhe e talentuar shqiptare Orhidea Latifi, apo si njihet nga publiku si Kida, është autore e shumë këngëve të bukura.

Me hitet që ka sjellë ndër vite, ajo është një nga këngëtaret shumë të kërkuara nëpër koncerte dhe mbrëmje muzikore nëpër vende të ndryshme, shkruan Indeksonline.

Kida së fundmi, përmes llogarisë së saj në Instagram, ka bërë të ditur se së shpejti pritet të publikoj projektet e saj të reja muzikore.

Madje ajo është shprehur se gjëja e parë që do të bëj pas karantinës, është ti publikoj këngët e reja

LITERAL.MEDIA

Lexo po ashtu

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001