Infektuar: 5115|Shëruar: 2370|Vdekur: 108

Ish-Miss Shqipëria i ‘lë’ nën hije të gjitha me këtë paraqitje

Trejsi ka treguar edhe njëherë format trupore.

Ish-Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini, është kthyer në kohë për ta ndarë me ndjekësit një fotografi, shkruan lajmi.net. Në imazhin e postuar ajo shihet tejet seksi derisa po shijonte ditët e nxehta në plazh. Tash kur po mbretërojnë temperaturat e ulëta duket se kjo edhe ka qenë arsyeja se përse Trejsin e ka marrë malli për detin.

Bukuroshja shqiptare është aktive në llogarinë e saj në Instagram dhe ndiqet nga një numër i madh i njerëzve.


LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001