Infektuar: 112|Shëruar: 6|Vdekur: 1

Ibrahimovic vendos të tërhiqet nga futbolli

Për Zlatan Ibrahimovicin ky duket se ështës sezoni i fundit si futbollist.

Ibra duket se nuk do të rinovojë me Rosonerët dhe ka shumë mundësi të tërhiqet nga futbolli. Siç shkruan Gazzetta dello Sport, suedezi mund të ndërmarrë një karrierë të re: atë të menaxherit. Dhe kush më mirë se Mino Raiola mund të bëjë rolin e mësuesit dhe kolegut?

Në këtë mënyrë Ibrahimovic mund të qëndrojë më tepër me familjen dhe të vazhdojë të jetë i lidhur me futbollin.


LITERAL.MEDIA

Lexo po ashtu

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001