Infektuar: 14939|Shëruar: 12325|Vdekur: 611

Haaland s’di të ndalet, tjetër gol në Bundesliga me Dortmundin

Dortmund po e mposhtë 4-0 Eintracht Frankfurtin.

Në këtë ndeshje ka shënuar sërish talenti, Erling Haaland.

Ai shënoi për 3-0 në minutën e 54’.

Goalt tjerë i shënuan Lukasz Piszczek 33’, Jadon Sancho 49’ dhe Raphael Guerreiro 75’.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001