Infektuar: 3178|Shëruar: 1824|Vdekur: 58

Gashi publikon videoklipin e këngës “Paranoid”

Gashi solli videoklipin e këngës së re.

Gashi në orët e para të kësaj dite publikoi këngën “Paranoid”, ndërsa para pak minutash solli edhe videoklipin.

Kjo këngë është pjesë e albumit të ri të tij me titull “1984”, i cili pritet të publikohet në fund të muajit tjetër.

Artisti ka thënë se titulli i albumit të tij ka dicka personale, ngase në vitin 1984 ishin martuar prindërit e tij dhe në atë vit janë publikuar disa nga këngët më të mira.

Më poshtë mund ta shikoni videoklipin e këngës më të re të Gashit me titull “Paranoid”.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001