Infektuar: 1067|Shëruar: 844|Vdekur: 30

Foto e rrallë, Hillary dhe Bill Clinton si studentë

Hillary Clinton dhe Bill Clinton është çifti i njohur nga e gjithë bota.

Javë më parë ata festuan përvjetorin e tyre të martesës, e fjalët romantike kushtuar njëri-tjetrit nuk munguan!

Hillary ka shkruar “44 vjet më pas dhe ai është në formë ende”, ndërsa bashkëshorti i saj Bill Clinton, i cili edhe është një mik i madh i shqiptarëve ka shkruar “Dhe pas 44 vjetëve, unë të shikoj me lumturi ashtu sikur të shikoja atëherë”.

Ata ishin së bashku edhe në Shkollën e Drejtësisë “Yale” më 1972, ku e kishin bërë edhe këto foto të këndshme.


LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001