Infektuar: 1048|Shëruar: 801|Vdekur: 30

Formacionet zyrtare të derbit Hertha Berlin – Union Berlin

Janë bërë zyrtare formacionet e derbit të madh të Bundesligë.

Në stadiumin olimpik, Hertha Berlin pret rivalët e Union Berlin.

Ky derbi cilësohet në mesin e më të zjarrtëve në futbollin gjerman, por që kësaj here do të zhvillohet pa tifozë, shkaku i COVID-19.

Formacionet zyrtare:

Hertha Berlin:

Union Berlin:

Ndeshja mes Herthas dhe Unionit fillon nga ora 20:30.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001