Infektuar: 1067|Shëruar: 844|Vdekur: 30

Fero tregon datën e publikimit të këngës së re

Fero pas publikimit të albumit të ri po vazhdon punën për një tjetër.

Përvec kësaj ai ka një projekt të ri gati, detajet e së cilit i zbuloi vetë ai.

Në një postim në llogarinë e tij në Instagram ai zbuloi datën dhe titullin e këngës së re.

Kënga do të titullohet “1 e keni” i cili do të publikohet me datë 10 të këtij muaji dhe që do të shoqërohet me videoklip.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001