Infektuar: 1048|Shëruar: 801|Vdekur: 30

Besi pozon krah Xhensilës, thotë se këngëtajra po merr bukurinë nga ai

Besi dhe Xhensila shkëlqejnë pranë njëri-tjetrit.

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqen në veturë.

Dyshja dukeshin për mrekulli pranë njëri-tjetrit, ndërsa aktori thotë Xhensila se ka filluar ta marrë bukurinë nga ai.

Osht i vertet ai llafi qe nje cift fillojn e marrin nga njoni tjetri, ja pra pse eshte zbukuru edhe mrs.Kallaku 😂😂😂 @xhensilamyrtezaj“, ka shkruar ai.

Për ndryshe, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar Ajka.


LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001