Infektuar: 3178|Shëruar: 1824|Vdekur: 58

Besa feston ditëlindjen, Elvana e uron me fjalë zemre

Elvana Gjata zgjodhi fjalët më të mira për shoqen e saj.

Besa Kokëdhima me këtë datë feston ditëlindjen, ajo sot ka mbushur plot 31 vjet jetë.

Urimet për këngëtaren ishin të shumta që nga mëngjesi, nuk munguan edhe ato nga kolegët më të ngushtë të Besës.

Një prej tyre ishte edhe Elvana Gjata, e cila ndau me ndjekësit një imazh të Besës në skenë dhe i bëri asaj urim të veçantë.

“Gezuar ditelindjen Besa, te kendofte zemra gjithmone! Te dua shume”, ka shkruar ajo sipër fotos së saj.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001