Infektuar: 112|Shëruar: 6|Vdekur: 1

Barca shpërblen tifozët me një video ku shfaqen ‘magjitë’ e Leo Messit

Futbolli është pezulluar shkaku i koronavirusit, dhe tifozët janë të etur për këtë sport.

Kjo është edhe arsyeja pse Barcelona ka lëshuar një video në Youtube, me asistime të jashtëzakonshme të Lionel Messit, për të kënaqur tifozët e tyre, por edhe të gjithë futbollit.

Në këto shtatë minuta të ‘magjisë’, tifozët kanë shumë çka të shohin, nga loja e gjashtë herë fituesit të Topit të Artë.


LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001