Infektuar: 1048|Shëruar: 801|Vdekur: 30

Arta Bajrami dhe Don Arbas publikojnë baladën “Pse mu”

Arta Bajrami dhe Don Arbas janë rikthyer me këngë të re.

Ashtu siç e kishin paralajmëruar, Arta Bajrami dhe Don Arbas publikuan baladën “Pse mu”.

Për tekstin e kësaj kënge u kujdes MUMA, mix/masterin Asbasound, ndërsa videoklipi u punua nga BUG Production.

Në klipin e këngës, Arta vjen joshëse e veshur me një fustan të bardhë, kurse në disa skena tjera shfaqet e veshur në të zeza.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Arta Bajrami dhe Don Arbas me titull “Pse mu”.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001