Infektuar: 1032|Shëruar: 789|Vdekur: 29

Anita Haradinaj kujton nënën e ndjerë: Ah bre Mam sa shumë të duam

Anita Haradinaj përmes një shkrimi të gjatë, ka kujtuar nënën e ndjerë, me rastin e përvjetorit të martesës së prindërve të saj.

Ajo tha se sot i mungon nëna që ta përqafojë fort, e të pijnë nga një gotë së bashku.

Postimi i plotë:

Sot Mami dhe Babi im do duhej te festonin pervjetorin e marteses!!! Sot Mami i mungon Babit me shume se cdo dite!!! Sot Mami na mungon neve t’a perqafojme fort, t’pime nje gote e te ngrejme dolli per te uruar e gezuar per te gjithe rrugetimin e perbashket, per familjen dhe vlerat e krijuara bashke me Babin!!! Por Mami ka bere shume sepse Babit i ka lene pas nje trashegimi te perjetshme, dashuri pakufi nga kater femije dhe t’gjithe mbesat e nipat!!! Bab ne kete dite mendoje dhe dije se te duam shume dhe pakufi ashtu sic te deshi Mami e ashtu sic ajo na mesoi te duam pa kushte por me zemer!!! Ah bre Mam sa shume te duam!!!

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001