Infektuar: 224|Shëruar: 37|Vdekur: 6

Almeda Abazi tregon të pathënat, ja çfarë e bezdis më shumë te Tolga

Almeda ka zbuluar të pathënat.

Modelja shqiptare, Almeda Abazi është e martuar me aktorin e njohur turk, Tolgën.

Çifti janë shumë të komentuar në mediat shqiptare por edhe ato turke.

Për fillimet e para të tyre e foshnjën kanë folur shumë herë, mirëpo së fundmi Almeda i ka zbuluar të pathënat.

Modelja është pyetur nga dikush prej ndjekësve se çfarë e bezdis më së shumti tek Tolga dhe sigurisht se nuk ka munguar përgjigja e saj.

Almeda ka zbuluar se Tolga e bezdis më së shumti kur është i koncentruar në video lojërat, ndërsa është treguar modeste dhe e ka zbuluar edhe një ves të saj i cili i pengon bashkëshortit të saj turk.

Atij tek Almeda e bezdis inati i fortë që ajo ka.

ImageLITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001