Infektuar: 14763|Shëruar: 11784|Vdekur: 601

Alban Ramosaj publikon bashkëpunimin me Kleo Nikin

Alban Ramosaj ka lansuar këngën e re.

Alban Ramosaj minuta më parë ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me Kleo Nikin,

Kënga e titulluar ‘Unity’ është kompletuar edhe nga ana vizuale, dhe përmban në vete skena mjaft erotike

Dyshja kanë interpretuar në gjuhën angleze në këtë projekt.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001