Infektuar: 125|Shëruar: 10|Vdekur: 1

Agnesa, pozon me fustan të hapur në borë

Ish Miss Kosova 2003 ka vazhduar me publikimin e fotografive të saj të nxehta

Që nga fillimi i këtij viti por edhe në fund të vitit të kaluar Agnesa është shumë aktive me postimin e fotove në rrjetet sociale.

Të tilla janë edhe fotot që ajo ka postuar sonte e ku ajo shfaqet me një fustan të hapur duke pozuar në borë.

Fotot e saj janë realizuar në një vend me borë dhe duket se janë bërë më parë, pasi që Agnesa për momentin besohet se është në pushime në Malibu.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Teknologji
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001