Infektuar: 125|Shëruar: 10|Vdekur: 1

Agim Bahtiri do të shkarkoj katër drejtorë?

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri ka thirrur një mbledhje urgjente për orën 21:00.

“Jepi zë” ka mësuar jozyrtarisht se janë 4 drejtorë në planet e Bahtirit për t’u shkarkuar.

Tafil Peci, Bekim Muja, Egzon Jashari dhe Valmira Sylejmani janë në “thumbin” e Bahtirit.

Sidoqoftë, gjatë mbledhjes edhe mund të ndryshojnë gjërat

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Teknologji
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001