Infektuar: 14763|Shëruar: 11784|Vdekur: 601

Afërdita Dreshaj dedikim të veçantë bashkëshortit për ditën e të dashuruarve

Sot (e premte) në mbarë botën është festuar “Shën Valentini”, e njohur për shqiptarët si dita e të dashuruarve.

Çiftet nga mbarë bota kanë befasuar njëri-tjetrin me dhurata, duke i premtuar njëri-tjetrit dashurinë e përjetshme.

Një festë si kjo mori rëndësi të veçantë edhe për modelen dhe këngëtaren e njohur, Afërdita Dreshaj.

Kjo e fundit publikoi në rrjetet sociale disa fotografi, ku ndër të tjera i bënte një dedikim të veçantë bashkëshortit të saj, Jakub Kindl.

Foto: Afërdita Dreshaj/InstaStory

“Urime dita e të dashuruarve Shën Valentini i përjetshëm, të dua shumë”, shkroi Dreshaj në InstaStory.

Më pas, ajo publikoi edhe një tjetër fotografi në Instagram, ku shfaqej duke i dhuruar një puthje dashurisë së jetës së saj.

“Bëhu Shën Valentini im”, ishin fjalët e Afërditës në mbishkrimin e këtij imazhi të veçantë.

LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001