Infektuar: 14763|Shëruar: 11784|Vdekur: 601

Adele nuk njihet më, 45 kg më pak

Adele ka arritur një rezultat të pabesueshëm me fizikun e saj. 45 kilogramë në pak muaj dhe ajo që shihni nuk është më Adele.

Orët e fundit, mediat kanë postuar disa foto të reja të artistes, në të cilat këngëtarja duket shumë ndryshe.

Fotot e shumta që po qarkullojnë në internet shfaqin këngëtaren nga Londra, “çmendurisht” ndryshe.

Teksa Adele po përpiqet të ruajë një fizik sa më të shëndetshëm, veçanërisht për djalin e saj Angelo (kështu është shprehur), ajo u shfaq për herë të parë tetorin e kaluar, në festën e Halloweenit të Drakeut.


LITERAL.MEDIA

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Ekonomi
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001