Infektuar: 132|Shëruar: 16|Vdekur: 1

Stresi ofendon Erion Veliajn

Stresi ka habitur të gjithë me veprimin e fundit

Reperi Stresi jo rrallëherë komenton edhe situatën politike në vend si dhe politikanët që udhëheqin.

Së fundi, ai ka publikuar një video të kreut të Tiranës, Erion Veliaj, i cili përmend një varg të këngës së Noizyt.

Ndër të tjera, ai dëgjohet duke thënë “Nga xhami i një Lambo, është këngë nga Stresi dhe pse jam me Noizyn…”.

Kjo gjë e nervozoi reperin i cili në videon e montuar në fund shfaqet duke e sharë kreun e Tiranës.

“A mos di gjo qe ja me ty un G99? Konget mi di po sesht me mu”, janë fjalët që ia shtoi postimit.
LITERAL.MEDIA

Lexo po ashtu

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001