Infektuar: 132|Shëruar: 16|Vdekur: 1

Noizy planifikon ta publikojë nesër këngën e re, por ka një kusht

Noizy ka zbuluar një pjesë të këngës së re.

Reperi Noizy ka njoftuar fansat që nesër planifikon ta lansojë projektin e ri muzikor.

“Nuk je bad”, mban titullin kënga e re e Noizyt, të cilës do t’ia shoqërojë edhe videoklipin, ndërsa për fansat solli një pjesë të saj.

Në videon që e postoi në Instagram, Noizy tha se kjo këngë do të publikohet nëse në atë postim bëhen 27 mijë komente.

“27.000 komente dhe kjo del neser 27/03 #NUKJEBAD #EPOKA #OTR“, ka shkruar reperi.

Për ndryshe, Noizy gjatë kësaj kohe po qëndron i mbyllur në shtëpi, nga e cila sjell vazhdimisht pamje.

LITERAL.MEDIA

Lexo po ashtu

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001