Infektuar: 112|Shëruar: 6|Vdekur: 1

Ish-banori i “Big Brother Albania”, diagnostikohet me koronavirus

Petrit Bylykbashi është testuar pozitiv me koronavirus.

Ish-banori i “Big Brother Albania 4”, Petrit Bylykbashi është diagonistukuar me koronavirus.

Lajmin e ka konfirmuar vet Bylykbashi përmes një postimi në Facebook, ku bën thirrje tek të gjithë ata që i ka takuar këto ditë, që të konsultohen me mjekët, për shkak se kanë munduar ta kontraktojnë virusin.

KY ËSHTË POSTIMI I PLOTË I BYLYKBASHIT, PA NDËRHYRJE:

“Te dashtunit e mi,
Fatkeqesisht une sot dola pozitiv ne testin Coronavirus.

Me kete postim, dua t’i lus krejt miqte dhe mikeshat e mia, kolege e bashkepunetore, te cilet i kam takuar eventualisht gjate ketyre 2 javeve te fundit, e qe mua mund te mos me kujtohen, te therrasin mumrin: 038 200 80 800 dhe t’i konsultoni mjeket per masat e metutjeshme.

Rrethi im i ngushte tashme eshte identifikuar dhe kontaktuar nga mjeket.

Miq, une do ta kaloj kete sfide, per kete tashme jam i sigurte, e ju mos panikoni e po ju lus qe te rrini neper shtepia. Ju dua shume ❤”.


LITERAL.MEDIA

Lexo po ashtu

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001