Infektuar: 132|Shëruar: 16|Vdekur: 1

Idriz Bajrami vuan nga leukemia, ka nevojë për ndihmë

Idriz Bajrami ka nevojë për ndihmë.

Ai është diagnostifikuar me sëmundje të rëndë të Leukemisë dhe ka nevojë për shërim jashtë vendit.

Aktualisht, Idrizi ndodhet në një spital në Gjermani për kurim, mirëpo për trajtimin intenziv të mëtutjeshëm, i nevojiten 73.550,66 euro.

Për ta ndihmuar, klikoni linkun e mëposhtëm:

https://www.gofundme.com/f/Semundje-e-Leukemis

LITERAL.MEDIA

Lexo po ashtu

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001