Infektuar: 132|Shëruar: 16|Vdekur: 1

I jepet lamtumira e fundit aktores së madhe Leze Qena

Aktores së mirënjohur, Leze Qenës, sot i është dhënë lamtumira e fundit

E ndjera u varrosë në varrezat e qytetit të Prishtinës në Dragodan.

Në varrimin e së ndjerës ishin familjarë dhe mië të ngushtë, aty kishte qenë edhe Ministrja në detyrë e Kulturës, Vlora Dumoshi.


LITERAL.MEDIA

Lexo po ashtu

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001