Infektuar: 132|Shëruar: 16|Vdekur: 1

Arteta shërohet nga Covid19 – edhe gruaja dhe fëmijët janë në gjendje të mirë

Lajme të mira vijnë nga Premierliga, lidhur me trajnerin e Arsenal.

Trajneri i skuadrës së Arsenal, Mikel Arteta, është shëruar tashmë krejtësisht nga koronavirusi.

Javë më parë raportohej se Arteta ishte në mesin e atyre që rezultuan pozitiv në Covid19, por tashmë gjithçka duket se ka kaluar.

Raportime nga mediet britanike tregojnë se Arteta rezulton i pastër dhe nuk është më me Covid.

Gjithashtu, edhe gruaja dhe fëmijët e spanjollit thuhet të jenë në gjendje të mirë shëndetësore.

LITERAL.MEDIA

Lexo po ashtu

Lajmet e fundit

Të rekomanduara

Hulumtime
Opinione
Take Me Top
Aktualitete Hulumtime Ekonomi Sport Shëndetësi Teknologji Opinione Rozë Kulturë Dossier 1001